İndirim!

Kanal Tipi Virüs Öldürücü UVC Lamba Sistemi 10000m3/h debi

78,720.00 74,880.00 + KDV

Açıklama

Kanal Tipi Virüs Öldürücü UVC Lamba Sistemi – 10000m3/h debi

  • 8 set UVC lamba 10000m3/h debi
  • 8x95W UVC Lamba
  • Paslanmaz Gövde
  • Teflon Kaplı UVC Lamba (dağılmaz – parçalanmaz)
  • 9000 saat %100 ışıma süresi, 14000 saatte max.%30 kayıp
  • Güvenlik Sınıfı IP20

Klima Santrallerinin üfleme kısımlarına havayı içeri veren bölümlerine yerleştirilebilir. Böylelikle yaşam alanına girecek olan hava mikroorganizmalar – virüsler ve bakteriler açısından Havalandırma Kanalı Temizliği %99 a kadar temizlenmiş olacaktır. Havalandırma kapasitenize göre uygun ürünün seçilmesi önemlidir.

Teflon Kaplı virüs öldürücü UVC lamba diğer UVC lambalarına göre dağılmaz parçalanmaz havalandırma sistemine karışmaz.

Enfeksiyona ve ortamda kontaminasyona sebep olan virüs ve küçük mikroorganizmaları UVC lambası ile 253.7 nm dalga boyutuna maruz bırakarak nükleik asitleri bozar böylelikle bulaşıcı hastalıkların yayılımının önüne geçer, kontaminasyonu engeller. Virüsler içerisinde influenza virüsü(Kuş gribi, domuz gribi) corona virüsü, sars virüsü vb.

Hava kaynaklı ortaya çıkabilecek enfeksiyonlarda bakteriyel, maya, küf ve virüs kontaminantların önüne geçilmiş olur.

Ayrıca yoğun çalışma alanları, sağlık ile ilgili ortamlar, gıda üretim alanları ve laboratuvarlarda hava kaynaklı kontaminasyon, üretim maliyetlerinin artmasına sağlık alanlarında ise geri dönüşü olmayan çalışmaların sonlanmasına sebep olur. Havanız, UV-C radyasyon ile muamele edildiğinde, havalandırma sistemi içindeki mikroorganizmalar ve MVOC (mikrobiyal uçucu organik bileşikler) konsantrasyonların %99’una kadar ortadan kaldırabilir. Bu da solunum hastalıkları ve mukus zarı problemlerinin engellenmesinde etkili olabilir. Kanal Tipi virüs öldürücü UVC Lamba, Havalandırma Kanalı Temizliği ve Virüs Öldürücü UVC Lamba sistemde kullanılmaktadır.

Corona virüs, içerisinde barındırdığı genetik materyal (genom) pozitif polariteli, tek iplikçikli RNA’dan oluşur. Bugüne kadar tespit edilmiş en büyük RNA genomuna sahip virüslerdir, 30 kilobazdan büyük bir uzunluğa sahiptir. UVC lambalar virüs genomunu parçalayarak öldürür. Yetişkinlerde ve çocuklarda görülen nezle vakalarının önemli bir kısmında koronavirüslerin sorumlu olduğu düşünülmektedir. Corona virüs ve butipteki bulaşıcı hastalıklar hava kaynaklı bulaştığı için ortamda bulunduğunuz havanın UVC gibi mikrop öldürücülerden geçmesi gerekir. Bu virüs grubu, ateş ve bademciklerin büyümesi gibi semptomlara neden olmakta ve en çok kış ve erken baharda nezleye yol açmaktadır.

 

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya info@fancoilsepeti.com adresine bir e-posta gönderin.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?